info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید مهدی
category

ایستگاه اتوبوس شهید مهدی محله وصفنارد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید مهدی

ایستگاه اتوبوس شهید مهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله وصفنارد تهران و خیابان مسجد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله وصفنارد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار وصفنارد و همچنین جایگاه سوخت ۲۸۳، سوپر مارکت فروزان، کلانتری 161 ابوذر، کیان اسپورت و مسجد اعظم وصفنارد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مهدی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید مهدی تهران، شهر تهران، محله وصفنارد است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، مسجد قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید مهدی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو عبدل آباد در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ثامن را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مهدی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 23 شهریور ماه 1402

  این خط ،متاسفانه مدت هاست جمع شده است مدت کمی هم که بود آن قدر دیر به دیر اتوبوس می آمد که همه پشیمان می شدند

 • avatar
  A J
  پنجشنبه 31 شهریور ماه 1401

  خوبه خط میره سمت امام زاده حسن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای شیرودی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، شیرودی، بین معبودی و پژاند
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری میدان انقلاب
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • ایستگاه اتوبوس پایانه سروری
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین ندایی و امیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مهدی ندارد.
  neshan logo