info
عکس مرکز خرید
category

مرکز خرید محله امام رضا (ع)، مشهد

بازار و مرکز خرید
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید

مرکز خرید (بازار و مرکز خرید) در محله امام رضا (ع) مشهد و خیابان امام رضا 37- شلمچه 2 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش هتل قصرطلایی و پاساژ ملت و همچنین هتل میامی مشهد، تویوتا الهی، پیتزا ترنج، درمانگاه شبانه روزی امام حسین و رستوران دیدار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید واقع شده‌اند:

 • پاساژ بابائیان
  (5.0)
  امام رضا، بین امام رضا 26 و 28
 • توس واشر
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و جمهوری اسلامی 12
 • پاساژ ملت
  (4.3)
  امام رضا، بین امام رضا 36 و 38
 • بازار قماش مشهد
  (4.1)
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 4، بین کامیاب 11 و امام رضا 15
 • سرای بلور
  (4.4)
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 08 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید ندارد.
  neshan logo