info
عکس تهیه غذای حاج حسن
category

تهیه غذای حاج حسن محله یوسف آباد، تهران

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تهیه غذای حاج حسن

تهیه غذای حاج حسن (کترینگ و آشپزخانه) در محله یوسف آباد تهران و خیابان شایان واقع شده است. این مکان یکی از یازده کترینگ و آشپزخانه در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان محب کوثر و مجتمع تجاری شهاب و همچنین رستوران نایب ساعی، پمپ بنزین ساعی 153، بیمارستان جراحی ترمیمی و پلاستیک حضرت فاطمه الزهرا، فرهنگسرای شفق و برج سپهر ساعی قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده تهیه غذای حاج حسن واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای کاری
  مطهری، لارستان، بین بیست و چهارم و بیست و دوم
 • آشکده ولیعصر
  ولیعصر، بین یکم و اسدآبادی
 • کترینگ درباری
  مطهری، بین عبادی و مرجان
 • تهیه غذای آنلاین
  بزرگراه شهید گمنام، 10/1، شهریار، بین 12/2 و سپهری
 • کترینگ
  بزرگراه کردستان، چهل و سوم، جهان آرا، بین 43/1 و 42/1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 20 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهیه غذای حاج حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهیه غذای حاج حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهیه غذای حاج حسن ندارد.
  neshan logo