info
عکس موسسه اعتباری کاسپین شعبه مرکزی اصفهان
category

موسسه اعتباری کاسپین شعبه مرکزی اصفهان اصفهان

موسسه مالی و اعتباری
4.0
1 رای

درباره‌ی موسسه اعتباری کاسپین شعبه مرکزی اصفهان

موسسه اعتباری کاسپین شعبه مرکزی اصفهان (موسسه مالی و اعتباری) در اصفهان و خیابان 22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، پارک بادی باغ غدیر، یادمان شهدا گمنام دفاع مقدس، آتلیه فیلم آرا و گروه مشاورین املاک آینده قرار گرفته است.
سایر موسسات مالی که در محدوده موسسه اعتباری کاسپین شعبه مرکزی اصفهان واقع شده‌اند:

 • صندوق قرض الحسنه رضوی
  (5.0)
  رکن الدوله شرقی
 • صندوق قرض الحسنه ابوتراب
  (3.8)
  هشت بهشت شرقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بشرا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه اعتباری کاسپین شعبه مرکزی اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه اعتباری کاسپین شعبه مرکزی اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه اعتباری کاسپین شعبه مرکزی اصفهان ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، 22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری موسسه اعتباری کاسپین شعبه مرکزی اصفهان

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo