info
عکس دبستان حضرت معصومه (س) / مصلی نژاد/
category

دبستان حضرت معصومه (س) / مصلی نژاد/ محله انصار، مشهد

درباره‌ی دبستان حضرت معصومه (س) / مصلی نژاد/

دبستان حضرت معصومه (س) / مصلی نژاد/ (مدرسه) در محله انصار مشهد و خیابان حر 50 واقع شده است. این مکان یکی از پنج مدرسه در محله انصار مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان رجا، ابزار ارگنجی، ایستگاه اتوبوس پارک رجا، تعمیرگاه تخصصی گیربکس زرین و نانوایی قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبستان حضرت معصومه (س) / مصلی نژاد/ واقع شده‌اند:

 • مدرسه علامه
  جاده میامی، اروند، اروند 43
 • دبستان و پیش دبستانی سلمان
  بلوار حر، حر 17، دهنوی 1، دهنوی
 • مدرسه حاج محمد نوید
  جاده میامی، اروند، اروند 43
 • مدرسه راهنمایی دخترانه دکتر دل آسیایی
  بلوار حر، حر64، ثابتی 1
 • دبیرستان سمانه
  جاده میامی، اروند، اروند 29
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بامشاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان حضرت معصومه (س) / مصلی نژاد/ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان حضرت معصومه (س) / مصلی نژاد/ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان حضرت معصومه (س) / مصلی نژاد/ ندارد.
  neshan logo