info
عکس چین یدک
category

چین یدک محله افسریه جنوبی، تهران

لوازم یدکی خودرو

درباره‌ی چین یدک

چین یدک (لوازم یدکی خودرو) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان پانزده متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت لوازم یدکی خودرو در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک فجر و مرکز خرید نیکروز و همچنین مسجد امام جعفر صادق (ع) افسریه، رنگ فروشی پارس، بیمه ایران نمایندگی عباسی، فروشگاه آرایشی رز سیاه و اتو سرویس اشک زاد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده چین یدک واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی جنرال یدک
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین عطری و همتیان
 • فروشگاه باطری اردلانی
  بزرگراه امام رضا، بین شیرودی و شرکت واحد
 • لوازم یدکی عزیزی
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین عطری و همتیان
 • لوازم یدکی خودرو
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین همتیان و نجفی مقدم
 • لوازم یدکی حمید زاهدی
  بزرگراه امام رضا، اردیبهشت، بعد از مسجد الحسین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید غلامرضائی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چین یدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چین یدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چین یدک ندارد.
  neshan logo