عکس ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، مشتاق دوم، بین سلمان فارسی و رجایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مشتاق دوم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ساحل و همچنین باغ گلها، رادیولوژی عاطفه میرزا باقریان، مجتمع آموزشی فن گستر، اداره کل آتش نشانی اصفهان و بانک پارسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر است که در خیابان مشتاق دوم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مشتاق دوم، بین سلمان فارسی و رجایی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان بزرگمهر ندارد.
neshan logo