info
عکس ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس
category

ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نیرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی و همچنین مرغ و ماهی نیک چیک، فلافل یام یام، داروخانه حافظ، کباب و ریحون گلپایگان و بانک سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس اصفهان

ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس اصفهان در شهر اصفهان، محله فردوس و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس نیرو، بین شهریور و میدان پردیس است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، نیرو، بین شهریور و میدان پردیس
ثبت نظر و تصویر
neshan logo