info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان هاشمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قائم و همچنین رادیولوژی و سونوگرافی پرتونگار بهبود، تاکوویچ، فروشگاه خانه و آشپزخانه، خیاطی توحید و لبنیات سنتی لیقوانی (برادران اخلاصی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دکتر هوشیار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در یادگار امام، هاشمی، بین سی و چهارم و بیست و یک متری جی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهر استاد معین واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ۲۱ متری جی ندارد.
location استان تهران، تهران، یادگار امام، هاشمی، بین سی و چهارم و بیست و یک متری جی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo