info
عکس شیرینی وکافه کیک رز
category

شیرینی وکافه کیک رز محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی شیرینی وکافه کیک رز

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

شیرینی وکافه کیک رز (شیرینی‌سرا) در محله سرافرازان مشهد و خیابان رز 1/1 واقع شده است. این قنادی یکی از ده شیرینی‌سرا در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه علوم زمین مشهد و ساختمان پیمان نیک کاران و همچنین فروشگاه رژگونه ، چلو کباب ریحون، فروشگاه شیرین عسل، الکتریکی و دفتر خدمات برق جهان و سالن زیبایی هفت قلم قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی وکافه کیک رز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی وکافه کیک رز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی وکافه کیک رز ندارد.
location مشهد، بلوار سرافرازان، سرافرازان 12، پلاک 6
ثبت نظر و تصویر
neshan logo