info
عکس گل خانه آیت
category

گل خانه آیت محله کوهسار، تهران

درباره‌ی گل خانه آیت

گل خانه آیت (گلخانه) در محله کوهسار تهران و خیابان چمن آرا واقع شده است. این مکان یکی از دو گلخانه در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد تهران شمال حکیمیه، کارواش آبشار، کافه رستوران ژیک، ورودی پارکینگ واحد خواهران دانشگاه آزاد تهران شمال حکیمیه و سفره خونه سنتی کلبه طهرون قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد گل خانه آیت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمدعلی مسعودی
  چهارشنبه 23 آذر ماه 1401

  انواع گلدان گل طبیعی و انواع گلدان و خاگبرگ در این مکان به فروش می رسد


سایر گلخانه‌های که در محدوده گل خانه آیت واقع شده‌اند:

 • گلخانه
  چمن آرا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Alireza (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گل خانه آیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گل خانه آیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گل خانه آیت ندارد.
  neshan logo