info
عکس دفتر خدمات مسافرتی گرامیان
category

دفتر خدمات مسافرتی گرامیان محله میرداماد، تهران

درباره‌ی دفتر خدمات مسافرتی گرامیان

دفتر خدمات مسافرتی گرامیان (آژانس مسافرتی) در محله میرداماد تهران و بلوار میرداماد واقع شده است. این آژانس یکی از سی و سه آژانس مسافرتی در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فور فان سنتر، بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر مفید و مرکز خرید میرداماد و همچنین آژانس مسافرتی دلتابان، ترنجستان بهشت، دکتر مونا نوروزی متخصص دندانپزشک ترمیمی دندانپزشک زیبایی، کلینیک صدف و صرافی میرداماد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو دکتر شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های مسافرتی و گردشگری که در محدوده دفتر خدمات مسافرتی گرامیان واقع شده‌اند:

 • آژانس مسافرتی حکیم گشت ایرانیان
  بزرگراه شهید حقانی، کوشا، ورزش
 • آرمین پرواز
  شریعتی، وحید دستگردی - ظفر، شریفی
 • آژانس مسافرتی آسمان گشت پرگاس
  بزرگراه شهید همت، پاسداران
 • آژانس مسافرتی شقایق آبی آریا
  بلوار میرداماد، بین نسا و آقازاده فرد
 • دفتر خدمات بین‌الملل مسافرتی و جهانگردی اریسمان سفر IR4T Travel agency
  پاسداران، بین نگارستان ششم و جعفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر خدمات مسافرتی گرامیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر خدمات مسافرتی گرامیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر خدمات مسافرتی گرامیان ندارد.
  neshan logo