info
عکس نان بربری تهران
category

نان بربری تهران محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی نان بربری تهران

نان بربری تهران (نانوایی) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان سرافرازان 13 واقع شده است. این مکان یکی از هجده نانوایی در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تپه نیاوران و همچنین سوپر مارکت شریفی، کافه رییس، مسجد قمر بنی هاشم (ع)، پوشاک یکتا و کافه یاس فود پیتزا قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد نان بربری تهران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Computer_9۸۷۶
  شنبه 18 بهمن ماه 1399

  نانوایی خوبیه


سایر نانوایی‌های که در محدوده نان بربری تهران واقع شده‌اند:

 • نانوایی
  بلوار نماز، نماز3، نیاوران22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان بربری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نان بربری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان بربری تهران ندارد.
  neshan logo