info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی محله ملاصدرا، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی (ایستگاه اتوبوس) در محله ملاصدرا شیراز و بلوار کریمخان زند، میدان نمازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شهر بچه ها، بیمارستان نمازی و پاساژ ملاصدرا و همچنین فروشگاه کامپیوتر مرکزی، میدان نمازی، درمانگاه مطهری، شانار و آسیاتک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی شیراز

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله ملاصدرا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کریمخان زند، میدان نمازی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید آوینی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهداد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس درون شهری نمازی ندارد.
location استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، میدان نمازی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo