info
عکس دفتر تیپاکس المپیک
category

دفتر تیپاکس المپیک محله ورزشگاه آزادی، تهران

ارائه‌دهنده خدمات پست و حمل بار هوایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر تیپاکس المپیک

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

دفتر تیپاکس المپیک (ارائه‌دهنده خدمات پست و حمل بار هوایی) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان بهرامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نان فانتزی صدرا، آرایشگاه هادی فیس آف، سرای محله صدرا، بوستان افرا و دبیرستان دخترانه دوره‌اول شهید دستغیب قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر تیپاکس المپیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر تیپاکس المپیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر تیپاکس المپیک ندارد.
location استان تهران، تهران، دهکده المپیک، علامه جعفری، بهرامی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری دفتر تیپاکس المپیک

شنبه 09:00 تا 18:00
یک‌شنبه 09:00 تا 18:00
دوشنبه 09:00 تا 18:00
سه‌شنبه 09:00 تا 18:00
چهارشنبه 09:00 تا 18:00
پنج‌شنبه 09:00 تا 13:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo