info
عکس گالری شیک پوشان
category

گالری شیک پوشان اراک

فروشگاه لباس
2.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گالری شیک پوشان

گالری شیک پوشان (فروشگاه لباس) در اراک و خیابان پل شهر صنعتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر صدف، سالن ورزشی 13 آبان، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک امام مهدی، ایستگاه اتوبوس مسجد و آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای پیشرو صنعت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه گالری شیک پوشان اراک

فروشگاه گالری شیک پوشان اراک در شهر اراک، محله شهر صنعتی، واقع شده است. فروشگاه گالری شیک پوشان اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهر صنعتی به حساب می‌آید. کنی بوی، ریباک و فروشگاه گلزار golzar shop فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه گالری شیک پوشان اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه گالری شیک پوشان اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه گالری شیک پوشان اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه گالری شیک پوشان اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده گالری شیک پوشان واقع شده‌اند:

 • کنی بوی
  (3.0)
  جهان پناه، بین سلیمی و مهدیه
 • ریباک
  (4.0)
  خیبر، بین پارکینگ 1 و اطلسی 3
 • فروشگاه گلزار golzar shop
  (2.3)
  میخک، پارکینگ گمرک - دانشگاه سما - پارکینگ 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ehsan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری شیک پوشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گالری شیک پوشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری شیک پوشان ندارد.
  neshan logo