عکس ایستگاه اتوبوس فردوسی
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس فردوسی (محله چهار منار، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید رجایی، بین شهید زارع و اهل السادات

موقعیت ایستگاه اتوبوس فردوسی در محله چهار منار یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله چهار منار یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله چهار منار یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه مسجد خضر شاه و همچنین لوازم خانگی مسلم، مسجد الزهرا، تعمیر کامپیوتر بردستانی، پیتزا گلایول و پوشاک همشیره قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوسی

ایستگاه اتوبوس فردوسی در شهر یزد، محله چهار منار و خیابان شهید رجایی قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید رجایی، بین شهید زارع و اهل السادات می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فردوسی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوسی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوسی ندارد.
neshan logo