عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش (محله شهیدان اشرف، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین خیابان پژوهش و خیابان بهار

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش در محله شهیدان اشرف یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 و همچنین کافه پیانو، بابابستنی شعبه 2، دنیای تفنگ بادی، مطب دکتر رضیه السادات طباطبائی و موبایل ۷۷۷ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش

در شهر یزد، محله شهیدان اشرف بلوار دانشگاه، ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، بین خیابان پژوهش و خیابان بهار قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش ندارد.
neshan logo