info
عکس کافی شاپ فاز مثبت
category

کافی شاپ فاز مثبت (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

کافی‌شاپ
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کافی شاپ فاز مثبت

موقعیت کافی شاپ فاز مثبت در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

کافی شاپ فاز مثبت (کافی‌شاپ) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بلوار فردوسی، فردوسی 19، رسالت 2 واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از ده کافی‌شاپ در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ دهقان و همچنین استخر سرپوشیده و روباز ارمغان مشهد، آشپزخانه نیاوران، چهارراه فرامرز عباسی، درمانگاه شبانه روزی بقیه الله و بوستان رسالت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ فاز مثبت

کافی شاپ فاز مثبت را می‌توانید در شهر مشهد محله شهید فرامرز عباسی بلوار فردوسی، فردوسی 19، رسالت 2 پیدا کنید. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، فردوسی 19، رسالت 2 است. شماره تلفن کافی شاپ فاز مثبت 09355946859 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد این کافی شاپ بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با فضای کافی شاپ فاز مثبت و منوی آن، سری به وب‌سایت این کافی شاپ t.me بزنید.

کافی شاپ فاز مثبت یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله شهید فرامرز عباسی است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، پیتزا لیالی لبنان، مجتمع گردشگری بابا قدرت، رستوران پسران کریم و فست فود لیالی لبنان هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ فاز مثبت برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25 از امتیازات کافی شاپ فاز مثبت است. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ فاز مثبت را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ فاز مثبت و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافی شاپ فاز مثبت واقع شده‌اند:

 • کافه پارک
  بلوار معلم، ابتدای بلوار معلم
 • کافی‌شاپ سکو
  بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی، بزرگمهر شمالی 2
 • کافه اُ پلاس
  بزرگراه آزادی، آزادی 25
 • کافی شاپ باران
  رسالت، رسالت 11، سمیه 12
 • کافه شب
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 8، آزادی 39
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی شاپ فاز مثبت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی شاپ فاز مثبت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی شاپ فاز مثبت ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، فردوسی 19، رسالت 2
  clock - - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کافی شاپ فاز مثبت

  شنبه 08:15 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:15 تا 22:00
  دوشنبه 08:15 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:15 تا 22:00
  چهارشنبه 08:15 تا 22:00
  پنج‌شنبه 08:15 تا 22:00
  جمعه 08:00 تا 23:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo