info
عکس ایستگاه اتوبوس مبدا
category

ایستگاه اتوبوس مبدا محله حاجی آباد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مبدا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مبدا (ایستگاه اتوبوس) در محله حاجی آباد کرج و بلوار ایزدیار، لاله واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین فروشگاه پ نتی، گلزار شهدای حاجی آباد، بانک مسکن | مطهری 2544، پلیس + ۱۰ و سالن ورزشی سیدالشهدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مبدا کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس مبدا کرج، شهر کرج، محله حاجی آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ایزدیار، لاله است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مبدا کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس امداد گشت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مبدا کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مبدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مبدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مبدا ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار ایزدیار، لاله
ثبت نظر و تصویر
neshan logo