info
عکس فروشگاه میلان
category

فروشگاه میلان شیراز

فروشگاه لباس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه میلان

فروشگاه میلان (فروشگاه لباس) در شیراز و خیابان ستارخان 11 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند نوا کلاب ، بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین کافه چارمان، اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، رستوران صوفی، شرکت آب و خاک سازان و هوم سنتر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه میلان شیراز

فروشگاه میلان شیراز در شهر شیراز، محله ستارخان و قرار دارد. فروشگاه میلان شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله ستارخان است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند بوتیک مکث ، فروشگاه دالین و فروشگاه BabyKish در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه میلان شیراز برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه میلان شیراز مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اساتید قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه میلان شیراز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه میلان شیراز دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه میلان واقع شده‌اند:

 • بوتیک مکث
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 8 الف و عفیف‌آباد
 • فروشگاه دالین
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین 9 مطهری و 7 مطهری
 • فروشگاه BabyKish
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • پوشاک عظیمی
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • نمایندگی پوشاک زیروتن
  بلوار شهید مطهری شمالی، بلوار ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 06 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه میلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 06 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه میلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه میلان ندارد.
  neshan logo