info
عکس پوشاک عظیمی
category

پوشاک عظیمی شیراز

فروشگاه لباس
5.0
1 رای

درباره‌ی پوشاک عظیمی

پوشاک عظیمی (فروشگاه لباس) در شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نایک و همچنین لاویا برگر، شیراز کلاب، Gap Fast Food فستفود گپ، دفتر خدمات الکترونیک قضایی ساجدی و دکتر بنیامین غفاری پور قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک عظیمی شیراز

فروشگاه پوشاک عظیمی شیراز در محله ستارخان شهر شیراز، در قرار دارد. فروشگاه پوشاک عظیمی شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله ستارخان به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، بوتیک الی شیراز، فروشگاه دالین و بوتیک مکث هستند.

چطور به فروشگاه پوشاک عظیمی شیراز برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک عظیمی شیراز می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس زرگری قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه پوشاک عظیمی شیراز ایستگاه مترو شهید مطهری نیز قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک عظیمی شیراز زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر از فروشگاه پوشاک عظیمی شیراز تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک عظیمی واقع شده‌اند:

 • بوتیک الی شیراز
  بلوار ستارخان، ستارخان 4
 • فروشگاه دالین
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین 9 مطهری و 7 مطهری
 • بوتیک مکث
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 8 الف و عفیف‌آباد
 • نمایندگی پوشاک زیروتن
  بلوار شهید مطهری شمالی، بلوار ستارخان
 • فروشگاه BabyKish
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 06 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک عظیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 06 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک عظیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک عظیمی ندارد.
  neshan logo