عکس پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی) مشاهده در نقشه نشان
category

پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی) (محله اسکان، یزد)

مرکز واکسیناسیون
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید دهقان، اسکان، اسکان 20

موقعیت پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی) در محله اسکان یزد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی) (مرکز واکسیناسیون) در محله اسکان یزد و خیابان اسکان 20 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرات لوازم خانگی مهرگان، کاشی و سرامیک نصر، ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت، پوشاک دلربا شعبه 2 و رنگ چوب ابنوس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید دهقان، اسکان، اسکان 20

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی) یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

واکسن واکسیناسیون کوید کرونا کورونا corona covid سینوفارم سینوفارم۱،۲و۳ برکت برکت۱،۲و۳ اطلاعات بر اساس گزارش کاربران می باشد تجمیعی مراکز مرکز بهداشت ستاد دوز مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی)

  • avatar
    کاربر نشان جمعه 09 مهر ماه 1400

    عالی بود

  • avatar
    کاربر نشان (شهریار سطح ۳) شنبه 04 دی ماه 1400

    سلام باز

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی) یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی) یزد ندارد.
neshan logo