info
عکس تاکسی سرویس سعید
category

تاکسی سرویس سعید (محله باغ فیض، تهران)

درباره‌ی تاکسی سرویس سعید

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

تاکسی سرویس سعید (تاکسی تلفنی) در محله باغ فیض تهران و خیابان اختر دانش واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سلامت فردا و مرکز خرید ذوالفقار و همچنین سعادت رنت، پایگاه بیمارستان سلامت فردا، رستوران طاها، ایساکو صادقی و نانوایی بربری قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kooshazamir (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 06 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس سعید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 06 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس سعید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس سعید ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، ناطق نوری، اختر دانش
ثبت نظر و تصویر
neshan logo