info
عکس تاکسی سرویس
category

تاکسی سرویس محله پونک جنوبی، تهران

درباره‌ی تاکسی سرویس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

تاکسی سرویس (تاکسی تلفنی) در محله پونک جنوبی تهران و خیابان ابوالفضل واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله پونک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین کافه رستوران ایماژ، باشگاه ورزشی رویین تنان، کلینیک دامپزشکی آریانا، فروشگاه کنجدک و رستوران شهرزاد، غذای خانگی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، فرزانه شرقی، ابوالفضل
ثبت نظر و تصویر
neshan logo