info
عکس گل فروشی شکیبا
category

گل فروشی شکیبا محله چهارچشمه، مشهد

گل فروشی

درباره‌ی گل فروشی شکیبا

گل فروشی شکیبا (گل فروشی) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این مکان یکی از ده گل فروشی در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه شبانه‌روزی پیروزی، بینایی سنجی و عینک نگاه نو، فروشگاه رژگونه ، دفتر امور مشترکین و هایپر مارکت ایریس قرار گرفته است.
سایر گل‌فروشی‌های که در محدوده گل فروشی شکیبا واقع شده‌اند:

 • گل فروشی ویرا
  بلوار کوثر، بین کوثر 22 و 24
 • گل مرداب
  بلوار هاشمیه، بین میدان هاشمیه و هاشمیه 32
 • گلدن گل
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 22 و 24
 • الهه گل
  بلوار پیروزی، بین پیروزی36 و 38
 • گل و نهال ترزفان
  (5.0)
  بلوار پیروزی، پیروزی 26، فرقانی 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گل فروشی شکیبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گل فروشی شکیبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گل فروشی شکیبا ندارد.
  neshan logo