info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری محله شهرک محلاتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لاله ها و همچنین گلخانه کونیکا، حفاظت شهرک، میدان فاطمه زهرا، ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین «ع» و سامانه سلام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران است که در محله شهرک محلاتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، بین میدان فاطمه زهرا و میدان صاحب الزمان واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قائم قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس شهرداری


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، بین میدان فاطمه زهرا و میدان صاحب الزمان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo