عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری (محله شهرک محلاتی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ارتش، بلوار شاهد، بین میدان صاحب الزمان و میدان فاطمه زهرا

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرداری در محله شهرک محلاتی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لاله ها و همچنین گلخانه کونیکا، حفاظت شهرک، ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین «ع»، سامانه سلام و ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرداری است که در محله شهرک محلاتی خیابان شاهد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ارتش، بلوار شاهد، بین میدان صاحب الزمان و میدان فاطمه زهرا واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرداری عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قائم قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ارتش، بلوار شاهد، بین میدان صاحب الزمان و میدان فاطمه زهرا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس شهرک قائم
  بزرگراه ارتش، بین گلها و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  ارتش، گلها، مهرآسا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری ندارد.
  neshan logo