info
عکس سوپر مارکت سورنا
category

سوپر مارکت سورنا اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای

درباره‌ی سوپر مارکت سورنا

سوپر مارکت سورنا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان شهید نیکبخت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینیور مارکت و همچنین اصفهان اسکیپ سنتر، کتابخانه میرداماد، دادگستری کل استان اصفهان، گروه دکوراسیون داخلی مهندسین چهارباغ و مسجد محمد آباد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت سورنا واقع شده‌اند:

 • امیر مارکت
  شیخ صدوق جنوبی، بین پنجم و افشین
 • سوپر امیر کریمیان
  چهار باغ بالا، فرشادی، بین باغ بهار و درخشان
 • سوپر دیشام
  میر فندرسکی شرقی، بین ایمانی و مهر
 • سوپر مارکت
  مصلی
 • تین مارکت
  هزارجریب، نرسیده به دوازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان بختیار (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت سورنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت سورنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت سورنا ندارد.
  neshan logo