عکس داروخانه شبانه روزی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه شبانه روزی (محله ازگل، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، باغ شمیران، بیدستان یکم، بین یاس و ازگل

موقعیت داروخانه شبانه روزی در محله ازگل تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه شبانه روزی (داروخانه) در محله ازگل تهران و خیابان بیدستان یکم واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای جانبو، پیتزا و کبابی غزال، کافی نت ازگلی، سوپر یاران دریان - ناصر موجانی فرزین و نانوایی تافتون قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی

داروخانه شبانه روزی در شهر تهران، محله ازگل خیابان بیدستان یکم قرار دارد. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، باغ شمیران، بیدستان یکم، بین یاس و ازگل قرار دارد.

داروخانه شبانه روزی را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله ازگل دانست. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه مریم اعلمی، داروخانه دکترانارکی و داروخانه دکتر تقی نژاد هستند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس تالار سرباز در نزدیکی داروخانه شبانه روزی قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، باغ شمیران، بیدستان یکم، بین یاس و ازگل


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی واقع شده‌اند:

 • داروخانه مریم اعلمی
  بزرگراه ارتش، تیموری، قنات اراج
 • داروخانه دکترانارکی
  بزرگراه ارتش، بعد از نخل
 • داروخانه دکتر تقی نژاد
  بزرگراه ارتش، بعد از نخل
 • داروخانه دکتر شهیاد زمانی
  ارتش، ازگل، صدرنژاد، بین گلچین و پروین
 • داروخانه دکتر زین الدین
  (4.0)
  بابایی، گلبهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط H.Z (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی ندارد.
  neshan logo