info
عکس داروخانه شبانه روزی
category

داروخانه شبانه روزی محله ازگل، تهران

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه شبانه روزی (داروخانه) در محله ازگل تهران و خیابان بیدستان یکم واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای جانبو، پیتزا و کبابی غزال، کافی نت ازگلی، نانوایی تافتون و سوپر یاران دریان - ناصر موجانی فرزین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی تهران

داروخانه شبانه روزی تهران در شهر تهران، محله ازگل قرار دارد. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، باغ شمیران، بیدستان یکم، بین اول و ازگل قرار دارد.

داروخانه شبانه روزی تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله ازگل دانست. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه مریم اعلمی، داروخانه دکترانارکی و داروخانه دکتر شهیاد زمانی هستند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی تهران برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس تالار سرباز در نزدیکی داروخانه شبانه روزی تهران قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی تهران را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط H.Z (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ شنبه 16 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 16 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، باغ شمیران، بیدستان یکم، بین اول و ازگل
ثبت نظر و تصویر
neshan logo