info
عکس ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی
category

ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی

ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار کشاورز، علامه جعفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نصر و همچنین نانوایی بربری و لواش حاجی، چرم دستدوز تیماج، مدرسه قدس، آرایشگاه سپهر و مرکز خدماتی رفاهی انجمن حمایت از بیماران سرطانی تبسم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی اراک است که در محله مصطفی خمینی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار کشاورز، علامه جعفری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس مسافرتی شقایق را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده علوم پزشکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان
  ابوریحان بیرونی، بین لاله 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  دانشگاه، احسان 19، تقاطع احسان 18
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای قنات 1
  بلوار شهید آنجفی
 • ایستگاه اتوبوس اول قنات
  بلوار کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری
  بلوار شهید آنجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس علوم پزشکی ندارد.
  neshan logo