info
عکس کافه جواهر
category

کافه جواهر محله امجدیه - خاقانی، تهران

درباره‌ی کافه جواهر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کافه جواهر (کافی‌شاپ) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان مفتح واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از سی و دو کافی‌شاپ در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عکسخانه شهر و بلوک هبلکس رسپینا و همچنین مهمانپذیر کوزی، فرش ساوین، سینما پایتخت، رستوران سنتی سیاوش و کافه کهن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو هفت تیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه جواهر تهران

کافی شاپ کافه جواهر تهران را می‌توانید در شهر تهران محله امجدیه - خاقانی پیدا کنید. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، مفتح، بین شریعتی و فلامکی بروید.

کافی شاپ کافه جواهر تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله امجدیه - خاقانی است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله کافه تهرون کندوان و رستوران عربی کوبابا در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه جواهر تهران برویم؟

کافی شاپ کافه جواهر تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قائم مقام قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این مکان بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو هفت تیر پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه جواهر تهران را به شما نشان می‌دهد. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه جواهر تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه جواهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کافه جواهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه جواهر ندارد.
location استان تهران، تهران، مفتح، بین شریعتی و فلامکی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo