info
عکس ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه
category

ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان خرم جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین خانه چسب، اصفهان ابزار، ایمن صنعت ایران، نمایندگی ایران ترانس و خطوط گستر نوید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه اصفهان

ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله جوزدان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خرم جنوبی، بین محمدی و لطافت می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایمان قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، خرم جنوبی، بین محمدی و لطافت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo