info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان محله سجاد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد تهران و خیابان سجاد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سجاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پاساژ بهاران و همچنین بوستان صبا (صوفی)، مسجد علویون، سرای محله یافت آباد، گفتار درمانی آسو و درمانگاه سجاد (سید الشهدا) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان تهران در شهر تهران، محله سجاد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیغمبری، سجاد جنوبی، بین هاشمی و زاهد است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ثامن قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد علویان ندارد.
location استان تهران، تهران، پیغمبری، سجاد جنوبی، بین هاشمی و زاهد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo