عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش (محله شهیدان اشرف، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین میرداماد و خیابان استاد احمد آرام

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش در محله شهیدان اشرف یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 و همچنین کافه پیانو، ایس پک، دنیای تفنگ بادی، مطب دکتر رضیه السادات طباطبائی و ساختمان فناوری دانشگاه یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله شهیدان اشرف بلوار دانشگاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلواردانشگاه، بین میرداماد و خیابان استاد احمد آرام است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش ندارد.
neshan logo