info
عکس رستوران حجت 1
category

رستوران حجت 1 محله کوجان، اصفهان

درباره‌ی رستوران حجت 1

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

رستوران حجت 1 (رستوران) در محله کوجان اصفهان و خیابان درخشان، امام خمینی، بین عدالت و احمدی واقع شده است. این رستوران یکی از هجده رستوران در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس و همچنین شرکت فراز پویان دماوند، قرض الحسنه توحید نقش جهان، مرکز آهن، تودوزی چشمگیر و واحد خسارت بیمه پارسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران حجت 1 اصفهان

برای رفتن به این رستوران در‌ شهراصفهان باید به آدرس درخشان، امام خمینی، بین عدالت و احمدی واقع در محله کوجان بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات بیشتر از رستوران حجت 1 اصفهان می‌توانید با شماره تلفن آن (09138730298) تماس بگیرید.

رستوران حجت 1 اصفهان از رستوران‌های محبوب محله کوجان است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری از جمله کره کباب لقمه پیچ، فارس برگر، رستوران بیرون بر برادران، ماه نو و مجموعه غذایی برادران قرار دارند. کافی‌‌شاپ‌های که در نزدیکی رستوران حجت 1 اصفهان قرار دارند، از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله کوجان هستند.

چطور به رستوران حجت 1 اصفهان برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران حجت 1 اصفهان را به شما نشان می‌دهد تا راحت و بی‌دردسر به این رستوران رفته و اوقات خوشی را در آنجا بگذرانید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار گرفته است. راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف آن، مواردی هستند که شما می‌توانید در اپلیکیشن نشان ببینید.

در نزدیکی رستوران حجت 1 اصفهان، ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران حجت 1 اصفهان است.

شما می‌توانید ساعت کاری، اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه ببینید. اگر به رستوران حجت 1 اصفهان رفتید، یادتان باشد که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحید (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 20 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران حجت 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 20 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران حجت 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران حجت 1 ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، درخشان، امام خمینی، بین عدالت و احمدی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری رستوران حجت 1

شنبه 12:00 تا 23:30
یک‌شنبه 12:00 تا 23:30
دوشنبه 12:00 تا 23:30
سه‌شنبه 12:00 تا 23:30
چهارشنبه 12:00 تا 23:30
پنج‌شنبه 12:00 تا 23:30
جمعه 12:00 تا 23:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo