info
عکس ایستگاه اتوبوس معزی
category

ایستگاه اتوبوس معزی محله نیستان - سعدی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معزی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس معزی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیستان - سعدی شیراز و بلوار هفت تنان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نیستان - سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت اهورا دارو، مهمانپذیر ستایش، هایپر فرش لند، املاک مسعودی فر و خدمات کامپیوتری پدیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معزی شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس معزی شیراز، شهر شیراز، محله نیستان - سعدی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هفت تنان است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس معزی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی گلستان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس معزی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معزی ندارد.
location استان فارس، شیراز، بلوار هفت تنان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo