info
عکس ایستگاه اتوبوس لاهور
category

ایستگاه اتوبوس لاهور اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاهور

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس لاهور (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان لاهور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین پت شاپ و کلینیک دامپزشکی دکتر علی آقابابایی، مرکز پخش سی دی آفتاب طلایی، کله پزی شهریار، خانم دکتر نوشین جهرمی زاده - زنان و زایمان و فیزیوتراپی راحیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاهور اصفهان

ایستگاه اتوبوس لاهور اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بیسیم پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در لاهور، بین هشت بهشت و دوازده متری شریعتی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس لاهور اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس لاهور اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاهور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاهور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاهور ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، لاهور، بین هشت بهشت و دوازده متری شریعتی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo