info
عکس تعمیرگاه سروش
category

تعمیرگاه سروش محله تهران پارس، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه سروش

تعمیرگاه سروش (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله تهران پارس تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین رویایی آناهید و پاساژ سپید و همچنین فروشگاه مهد فرش شعبه مرکزی، برج آناهید، بازار میوه و تره بار پروین، ایران خودرو و مجموعه تالارهای آرمادا قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه سروش واقع شده‌اند:

 • شاهکار شرق
  دماوند، بعد از ترمینال
 • شرکت آلتون
  دماوند، خاله اوقلی
 • خدمات خودرو کلاسیک
  دماوند، لوکس
 • تعمیرگاه تخصصی مزدا تاپ تیونینگ
  دماوند، پروین
 • مجموعه تعمیرگاهی یاران
  (5.0)
  دماوند، سوفیران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه سروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه سروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه سروش ندارد.
  neshan logo