info
عکس فروشگاه آبی
category

فروشگاه آبی (اصفهان)

درباره‌ی فروشگاه آبی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

موقعیت فروشگاه آبی اصفهان را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه آبی (فروشگاه لباس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین هتل قصر منشی، رستوران شمال شهر، نمایندگی ایران خودرو، Narcis B&B و موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آبی

آدرس فروشگاه آبی، شهر اصفهان، و خیابان هشت بهشت غربی است. شماره تلفن این فروشگاه +989028768599 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه آبی یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار خیابان هشت بهشت غربی است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به پوشاک کفشدوزک، لباس منزل تنسان/ایندور و خیاط فردوسی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه آبی برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آبی را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس گلزار قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه آبی مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری از فروشگاه آبی دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه آبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ابی فروشگاه فروشی بوتیک لباس پوشاک

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه آبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه آبی ندارد.
location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت غربی، بین نشاط و داورپناه
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه آبی

شنبه 10:00 تا 22:00
یک‌شنبه 16:00 تا 22:00
دوشنبه 10:00 تا 22:00
سه‌شنبه 10:00 تا 22:00
چهارشنبه 10:00 تا 22:00
پنج‌شنبه 10:00 تا 22:00
جمعه 10:00 تا 22:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo