info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان فلسطین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین اقامتگاه ماه بی بی، پیتزا و فست فود آرسس، دبیرستان صارمیه، فروشگاه آقای پیپ و آکادمی پرورش اندام باربد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي

ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان فلسطین پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس فلسطین، بین شاه جهان و حسن فرزین است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه نقاشي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد خان
  هشت بهشت غربی، بین شهید خمسه عشر و قوام
 • ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
  پاسداران، بین آمادگاه و لاله
 • ایستگاه اتوبوس پل فردوسي
  فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، فلسطین، بین شاه جهان و حسن فرزین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo