عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد (محله حسینی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، مراد خانی، محسنی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد در محله حسینی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله حسینی تهران و خیابان محسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ چشمه و همچنین اسپرت کیان، فست فود شایلو، پایتخت فیلتر، فروشگاه تراک ماشین - چکش هیدرولیک و نانوایی لواش تختی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد در شهر تهران، محله حسینی و خیابان محسنی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در چهل و پنج متری زرند، مراد خانی، محسنی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مسجد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس زرین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، مراد خانی، محسنی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دادسرا
  معلم، آقایی
 • ایستگاه اتوبوس پل ساوه
  چهل و پنج متری زرند، بین قناعت و بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس بهداشت
  معلم، بین سلیمانی و بهبود
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  معلم، رجایی، آلاله هفتم
 • ایستگاه اتوبوس پادگان
  شمشیری، بین مسیح خواه و مدد پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo