info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی محله امیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو صبا مال، بیمارستان تخصصی اعصاب و روان روزبه، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و مرکز خرید صبا و همچنین پمپ بنزین لشگر، مرکز مکانیزه تجزیه و مبادلات پست، فرید صنعت، مطبخ طهرون و کمپرسور باد مفید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی تهران

در شهر تهران، محله امیریه ، ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کارگر جنوبی، بین عباسی و حامد قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس پل تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه علامه حلی ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین عباسی و حامد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo