info
عکس فروشگاه قطعات لباسشویی زارعی
category

فروشگاه قطعات لباسشویی زارعی محله دباغ خانه، شیراز

فروشگاه
3.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه قطعات لباسشویی زارعی

فروشگاه قطعات لباسشویی زارعی (فروشگاه) در محله دباغ خانه شیراز و بلوار سیبویه واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه در محله دباغ خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین فروشگاه لوازم ساختمانی و بهداشتی امید، رضا برگر، دانه گستر ماکیان، نمایندگی ایران خودرو کد2247 و اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه قطعات لباسشویی زارعی واقع شده‌اند:

 • خیمه سرای زینبیه
  بلوار زینبیه، بین 7 و 5
 • تولیدی جوراب ملانی
  شیخ روزبهان، 2، 2/1
 • خیمه سرای سناتور
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4
 • برنج و حبوبات انصاری
  بلوار ارتش، قیام، جاوید 15
 • تصفیه آب دماوند
  مفتح 11- مردانی، مردانی 29
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سهراب (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 16 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه قطعات لباسشویی زارعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 16 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه قطعات لباسشویی زارعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه قطعات لباسشویی زارعی ندارد.
  neshan logo