info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان آب
category

ایستگاه اتوبوس سازمان آب محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان آب

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس سازمان آب (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و بلوار طالقانی شمالی، بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و مرکز خرید وزرا و همچنین فروشگاه فرهنگیان، لوازم آتش بازی و تم تولد هپی مپی نورافشان، آموزشگاه زبان ایرنمهر، فست فود پاپیلو و دبیراستان دخترانه شرافت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس سازمان آب کرج است که در محله جهانشهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار طالقانی شمالی، بهارستان می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سازمان آب کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طالقانی قرار گرفته است. اڑانس، ماھان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سازمان آب کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان آب ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار طالقانی شمالی، بهارستان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo