info
عکس ایستگاه مترو شهید بخارایی
category

ایستگاه مترو شهید بخارایی (محله تختی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه مترو شهید بخارایی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

موقعیت ایستگاه مترو شهید بخارایی در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید بخارایی (ایستگاه مترو) در محله تختی تهران و خیابان نهر فیروز آبادی، شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو شهید بخارایی، فست فود چیلی کوک، مسجد صاحب الزمان هریسی های مقیم مرکز، لوازم خانگی روستایی و مدرسه رازی قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه مترو شهید بخارایی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهید بخارایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهید بخارایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهید بخارایی ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، نهر فیروز آبادی، شریعتی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo