info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا

ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان مشهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زرافشان و همچنین سفره خانه آب و آتش، مسجد سید الشهدا (ع)، کارد استیل (پیتزا، پاستا، استیک)، سرای سنتی گل یخ و درمانگاه شبانه روزی دکتر اطمینان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا تهران، شهر تهران، محله نازی آباد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مترو شهید بخارایی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس طالعی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عوارضی
  بلوار دستواره، بین بهشتی یکم و بهشتی سوم
 • ایستگاه اتوبوس اول عباسی
  بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، بین عبداللهی و رضوانی یکتا
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین صمدی و قره گوزلو
 • ایستگاه اتوبوس باربری
  بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا ندارد.
  neshan logo