info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان سپاه
category

ایستگاه اتوبوس میدان سپاه محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان سپاه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و شهید بهشتى، میدان سپاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی تیتیل، بیمارستان کسری کرج و پارسا فوم (احد اکبری) و همچنین فست فود اژدر زاپاتا، فروشگاه پوشاک فایو (مرکزی)، غار رستوران ققنوس، کلینیک دامپزشکی آبتین و بانک سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان سپاه کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان سپاه کرج، شهر کرج، محله جهانشهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید بهشتى، میدان سپاه می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان سپاه کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس واریان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان سپاه کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان سپاه ندارد.
location استان البرز، کرج، شهید بهشتى، میدان سپاه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo