info
عکس پارکینگ راهنمایی و رانندگی
category

پارکینگ راهنمایی و رانندگی (محله شیراز، تهران)

درباره‌ی پارکینگ راهنمایی و رانندگی

پارکینگ راهنمایی و رانندگی (پارکینگ) در محله شیراز تهران و خیابان شیخ بهائی واقع شده است. این مکان یکی از شش پارکینگ در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین آسفالت توس، برج میلنیوم، گل فروشی گل آوا، گالری آرته و شرکت معماران مورف قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ راهنمایی و رانندگی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ پارکینگ میلینیوم
  همت، آقا علیخانی
 • پارکینگ مجتمع مخابراتی انقلاب اسلامی
  شیخ بهائی، ایرانشناسی
 • پارکینگ طبقاتی
  (4.3)
  بزرگراه حکیم، آزادگان، بیست و هفتم، جانبازان انقلاب اسلامی
 • پارکینگ عمومی صدرا
  (2.0)
  شیخ بهائی، حسن نصرتی
 • پارکینگ داخلی بیمارستان بقیه الله
  (4.5)
  ملاصدرا، خوارزمی، میلاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خودت (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ راهنمایی و رانندگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ راهنمایی و رانندگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ راهنمایی و رانندگی ندارد.
  neshan logo