info
عکس داروخانه سهندگلستانیان
category

داروخانه سهندگلستانیان محله ازگل، تهران

درباره‌ی داروخانه سهندگلستانیان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه سهندگلستانیان (داروخانه) در محله ازگل تهران و خیابان بیدستان یکم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از هفت داروخانه در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای جانبو، پیتزا و کبابی غزال، کافی نت ازگلی، نانوایی تافتون و سوپر یاران دریان - ناصر موجانی فرزین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه سهندگلستانیان تهران

داروخانه سهندگلستانیان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ازگل پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، باغ شمیران، بیدستان یکم، بین اول و ازگل است. اگر اطلاعات بیشتری از داروخانه سهندگلستانیان تهران بخواهید می‌توانید با شماره تلفن آن (02126456879) تماس بگیرید.

طبق نظر کاربران، داروخانه سهندگلستانیان تهران از داروخانه‌های خوب محله ازگل است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش قرار دارند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه اسکندر، داروخانه مریم اعلمی و داروخانه دکترانارکی هم در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه سهندگلستانیان تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس تالار سرباز در نزدیکی داروخانه سهندگلستانیان تهران قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه سهندگلستانیان تهران برای شما قرار داده شده است. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 16 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه سهندگلستانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 16 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه سهندگلستانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه سهندگلستانیان ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، باغ شمیران، بیدستان یکم، بین اول و ازگل
ثبت نظر و تصویر
neshan logo