عکس ایستگاه اتوبوس برخورداری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس برخورداری (محله شمشیری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، بین رزاقی بلاسی و برخورداری

موقعیت ایستگاه اتوبوس برخورداری در محله شمشیری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس برخورداری (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاترپیلار و همچنین پمپ بنزین 120 مولوی ناحیه غرب، کارواش بخار بوتان، ترکاش یدک، داروخانه شبانه روزی مرکزی مشیری و ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برخورداری

ایستگاه اتوبوس برخورداری در شهر تهران، محله شمشیری و خیابان چهل و پنج متری زرند قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در چهل و پنج متری زرند، بین رزاقی بلاسی و برخورداری قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس برخورداری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس درویش قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس برخورداری و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، بین رزاقی بلاسی و برخورداری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برخورداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سی متری جی
  شهيد بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی
 • ایستگاه اتوبوس پرستش
  شهيد بختیاری، بین بدرالزمان قریب و فتح آبادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری
  بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع شهيد بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی
  شهيد بختیاری، بین بدرالزمان قریب و عسگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برخورداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برخورداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برخورداری ندارد.
  neshan logo